ÜRÜNLER

Özellikleri

Avantajları

Uygulama Alanları

PDF Dosyalar

Teklif İste

AutomationDrive FC302

Tanım

Her türlü makine ve üretim hattındaki standart ve servo motorların kontrolünde kullanabileceğiniz FC302, her sektöre hitap edebilen bir seridir.

 

Arka kanal soğutma sistemi sayesinde 50 C de bile kayıpsız çalışır ve yan yana montaj imkanı verir. Soğutmanın arka kanaldan yapılması ve elektronik kartların silikon bazlı vernikle kaplanmış olması cihazınızın toz vb maddelerden zarar görmesini engeller ve rakiplerinden daha uzun kullanım ömrü sunar. Bu sayede bakım ve yenileme masraflarınızı azaltır.

 

Türkçe grafik paneli, kısayol seçenekleri ve aydınlatmalı butonlarıyla kullanım ve devreye alma kolaylığı sağlar. Cihaz çalışırken paneli çıkarmanız mümkündür.

 

Entegre hareket kontrol yazılımı ile herhangi bir ek modüle veya donanıma ihtiyaç duymaksızın yüksek hassasiyet gerektiren pozisyonlama ve senkronizasyon uygulamalarını daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir servo veya yazılım bilgisi gerektirmeyen basit bir parametre girme işlemiyle sürücülerinizi uygulamaya adapte edebilir, kurulum ve devreye alma masraflarından ve süresinden tasarruf edebilirsiniz.

Teklif Ver