ÜRÜNLER

Özellikleri

Avantajları

Uygulama Alanları

PDF Dosyalar

Teklif İste

AQUA Drive FC 202

Tanım

Müşterilerini su ve atık su uygulamalarına özel üretilmiş sürücülerle buluşturan ilk sürücü markası olan Danfoss, FC 202 serisiyle bütün pompa veya blower içeren su tedariği, atık su arıtma, merkezi ısıtma , sulama vb sistemleriniz için en verimli ve uzun ömürlü çözümler sunmayı amaçlar.

 

Sadece su uygulamalarına özel

  • Pompalarda kuru çalışma tespiti,
  • Çek valf koruması,
  • Boru dolum modu,
  • Düşük akış algılama
  • Eğri sonu algılaması,
  • Akış kompanzasyonu,
  • Motor alternasyonu

 

vb fonksiyonları sayesinde boru ve pompalarınızı korur, bütün sisteminizin daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

 

Kaskat kontrol özelliği sayesinde herhangi bir ek ekipmana ihtiyaç duymadan, sadece tek bir sürücüyle 8 taneye kadar pompayı kontrol edebilirsiniz.

 

Arka kanal soğutma sistemiyle, silikon bazlı vernik kart kaplaması ve yüksek kalite parçalarıyla size rakiplerinden daha uzun bir kullanım süresi sunar. Sizi cihaz yenileme veya yedek parça değişimi/bakımı gibi masraflardan kurtarır. Akıllı ısı yönetimi, kontrol algoritması ve enerji optimizasyonu fonksiyonlarıyla rakiplerine göre daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve ek soğutma ekipmanlarına olan ihtiyacınızı azaltır. Entegre harmonik azaltma sistemi sayesinde herhangi bir ek ekipmana ihtiyaç duymaksızın benzerlerinden daha düşük harmonik seviyesi elde eder. Ekranlanmış kablolar için 150, aksi takdirde 300 metreye kadar kablo mesafesine izin verir.

 

En küçük güçten en büyüğüne kadar bütün sürücülerde aynı kullanımı kolay Türkçe grafik paneliyle kullanımı ve devreye alması kolaydır. Aktif filtrelerinin entegre oluşu ve soğutmanın arka kanaldan yapılması sebebiyle yan yana montaj imkanı vererek panonuzda yer tasarrufu sağlar.

Teklif Ver